نمایندگی تعمیر یخچال ساید

تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیر یخچال ساید

نمایندگی تعمیر یخچال ساید

یخچال یکی از لوازم ضروری منزل است که سری یخچال‌های side by side آن هم به دلیل کاربردی بودن و زیبایی اش بسیار پرفروش است که بسیاری از افراد اقدام به خرید آن می‌نمایند. منتها باتوجه اینکه یخچال جز وسایل برقی ایست که دائما در حال استفاده است، در بعضی موارد ممکن است مشکلاتی برایش پیش بیاید و دچار مشکل شود. این مشکلات معمولا برای یخچال فریزرهای برندهای مختلف مشترک و رایج است بدون اینکه شما علت خاصی را برای آن بیابید که در آن صورت نیاز است نیروی متخصص به صورت حضوری از آن بازدید کند و به تعمیر آن بپردازد.

 

مشکلاتی که ممکن است برای یخچال ساید بای ساید ایجاد شود چیست؟

ممکن است موتور یخچال صداهای عجیب و غیر طبی‍عی‌ای را تولید کند که در آن صورت باید مشخص شود علت آن چیست.

ممکن است با اینکه پریز یخچال ساید را از محافظ جدا کرده اید و مستقیم به برق متصل کرده اید دیگر روشن نشود.

احتمال دارد متوجه شوید که دمای یخچال به اندازه کافی سرد نیست برای سرد نگه داشتن مناسب نیست.

همچنین ممکن است این دمای زیاد یا کم برای فریزر ساید بای ساید هم پیش بیاید.

بالعکس هم احتمال دارد متوجه شوید که سرمای یخچال بیش از اندازه است و این دما به مواد غذایی آسیب می‌رساند.

ممکن است در قسمت فریزر یخچال ساید هم برفک مشاهده کنید که نیاز است با تکنسین متخصص تماس حاصل نمایید.

دیگر اتفاقاتی که ممکن است برای یخچال بیفتد این است که بدنه آن برق داشته باشد.

ممکن است یخ ساز آن یا آب ریز آن کار نکند و آب یا یخ از آن بیرون نیاید.

از دیگر مشکلاتی که احتمال می‌دهیم ممکن است برای یخچال پیش بیاید این است که موقع یخچال ساید هنگام روشن شدن صدایی از آن شنیده شود و سپس بلافاصله خاموش شود.

تمامی این موارد جز احتمالات و نشانه های خرابی یخچال‌های ساید بای ساید  است که احتمال دارد حین خرابی با آنها مواجه شوید که در این صورت به کمک همکاران ما نمایندگی تعمیر یخچال ساید نیازمند خواهید شد. تعمیرکاران متخصص ما در سانی سرویس با داشتن آگاهی کامل در رابطه با علت این عیوب و چگونگی رفع آنها در محل حضور می‌یابند به تعمیر یخچال ساید شما می‌پردازند.

یخچال-ساید-بای-ساید-ال-جی-مدل-gcj-247

 

در چه مواردی خودمان بدون کمک تعمیرکار می‌توانیم مشکل روشن نشدن یخچال را حل کنیم؟

1- یکی از مشکلاتی که ممکن است سبب روشن نشدن یخچال شود وجود مشکل برق رسانی به یخچال است. سیم رابط محافظ خود را از برق جدا کنید و پریز یخچال را مستقیما به برق وصل کنید. وجود پارگی یا قطعی و وصلی پریز محافظ ممکن است باعث عدم برق رسانی به یخچال و در نتیجه روشن نشدن یخچال فریزر شود. در بعضی موارد ممکن است سیم دچار کشیدگی شده باشد یا اینکه سیم مفتول لخت باشد که باز هم با جدا کردن سیم رابط و وصل کردن مستقیم پریز به برق قطعا نتیجه خواهید گرفت.

2- هرگونه گره خوردگی، پارگی یا کشیدگی بیش از حد سیم و لخت بودن سیم مفتول سیم یخچال می‌تواند سبب روشن نشدن یخچال شود. در این مورد بسیار احتیاط کنید و بهتر است که خودتان سرخود وازد عمل نشوید. با همکاران ما تماس حاصل نمایید تا ضمن تعمیر مشکلات موجود برای یخچال، خود را نیز از گزند آسیب در امان دارید.

3- ممکن است متوجه باشید که پریز ورودی برق یخچال هیچ مشکلی ندارد و سیم رابط بین یخچال و پریز برق هم دچار هیچ قطعی جریان برق نیست اما همچنان یخچال روشن نمی‌شود. در این صورت احتمال خرابی فیوز برق یا جعبه تقسیم مطرح می‌شود. برای بررسی این موضوع دوشاخه ورودی برق یخچال را به طور کامل از یخچال جدا کنید و وسیله برقی دیگری را به همان پریز متصل کنید و پریز برق را با دستگاه برقی دیگری امتحان کنید. اگر وسیله برقی دیگر هم روشن نشد، لازم است اقدامات لازم برای تعمیر فیوز برق یا جعبه تقسیم انجام شود.

4- جریان برق یخچال را به یکباره قطع کنید و سپس مجدد وصل کنید. این کار را توسط جعبه مدار یا فیوز انجام دهید. جریان برق را یکباره قطع کنید و پس از لحظاتی مججد وصل نمایید. این قطعی و وصل مجدد جریان برق سبب ریست شدن برق یخچال میشود و ممکن است یخچال را دوباره به کار بیندازد.

5- برای مطمئن شدن درباره اینکه آیا ورودی برق یخچال یا خود یخچال مشکل دارد یا خیر، دوشاخه برق یخچال را به پریز برق دیگری متصل کنید تا مشاهده کنید آیا یخچال روشن می‌شود یاخیر.

اگر تمام موارد فوق را پیش گرفتید و مشکلی در پریز برق یا فیوز و سیم رابط مشاهده نکردید اما نتیجه نگرفتید و شاهد روشن شدن یخچال خود نبودید، حتما با تماس بگیرید تا ما مشکل را برای شما حل کنیم.

 

 

چرا باید یخچال ساید خود را به نمایندگی تعمیر یخچال ساید بسپاریم؟

سانی سرویس یکی از بزرگ ترین نمایندگی‌های تعمیر یخچال ساید است که با بیش از یک دهه فعالیت، در این مدت بسیار خوش درخشیده است. تمام تکنسین و تعمیرکاران ما با گذراندن دوره‌های آموزشی و حرفه‌ای توانایی تعمیر تمام برندهای یخچال را در تمام مدل‌ها دارند، شما با اعتماد به ما نیاز نیست که نگران این باشید که با نمایندگی مربوط به برند یخچال ساید خود تماس حاصل نمایید با اعتماد به ما همه امکانات را یکجا در اختیار خواهید داشت. پس از تماس با ما، ما نزدیک ترین تعمیرکار را به محل زندگی شما اعزام می‌کنیم تا در محل زندگی خودتان به تعمیر یخچال ساید بپردازد، شما در سریع ترین زمان ممکن در منزل خود یک تعمیرکار مجرب و حاذق را در اختیار دارید، از آنجا که تعمیرکار به تمام شرایط کار تسلط کامل دارد شما در صورت اعتماد به ما، هم در بعد زمان و هم در بحث هزینه های مالی خود صرفه جویی کرده اید چراکه ما در سریع ترین زمان ممکن تمام تلاش خود را برای تعمیر قطعات و نه تعویض آنها خواهیم گذاشت.

تمامی هزینه‌های تعمیرات یخچال ساید ما تحت نظارت نهادهای نظارتی قرار گرفته و توسط نهادها تعیین می‌شود لذا شما با اعتماد به ما برای تعمیر دستگاه خود هزینه بسیار معقول و کمتری را نسبت به سایر رقبایمان پرداخت خواهید کرد.

علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه، با اعتماد به نمایندگی تعمیر یخچال ساید سانی سرویس شاهد خواهید بود که تمامی مراحل تعمیر در منزل خودتان انجام خواهد شد بی آنکه یخچال فریزر از محل خارج شود، اگر قطعه ای از یخچال هم نیاز به تعویض یا تعمیر داشت، تنها همان قطعه به شرکت جهت بررسی منتقل می‌شود و سپس جهت تکمیل امر تعمیر بازگردانده می‌شود.

بدیهی است که نمایندگی تعمیر یخچال ساید سانی سرویس قدر اعتماد مشتریان خود راه می‌داند و برای جبران این اعتماد بهترین خدمات را برای جلب رضایت آنان ارائه می‌دهد. برای دریافت خدمات با کیفیت ما می‌توانید هم اکنون تلفن را بردارید و با ما تماس حاصل نمایید.

Enter your keyword