نمایندگی تعمیر جاروبرقی

تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیر جاروبرقی

نمایندگی تعمیر جاروبرقی

نمایندگی تعمیر جاروبرقی تیم سانی سرویس با برخورداری از تعمیرکاران حاذق و مجرب و گذراندن انواع دوره‌های آموزشی تعمیر جاروبرقی صاحب امتیاز ویژه برای تعمیر انواع جارو‌های برقی در هر مدل و در برندی است. ما با تکیه بر تامین نیاز مشتریان خود و رعایت اصل مشتری مداری، کلیه تعمیرات خود را انحصاری در محل انجام می‌دهیم و به هیچ عنوان ماشین جاروبرقی را از منزل خارج نمی‌کنیم. به محض دریافت تماس از سمت شما، در اولین فرصت نزدیک ترین تعمیرکار تعمیر جاروبرقی در تهران را به سمت شما اعزام می‌کنیم تا در سریع ترین زمان ممکن بتواند از جاروبرقی بازدید کند و مشکلات آن را رفع کند. از آنجا که تعمیرکاران ما در نمایندگی تعمیر جاروبرقی بیش از یک دهه سابقه در زمینه تعمیر کلیه برندهای جاروبرقی دارند و به طور کامل با ساختار و عملکرد جاروبرقی های مختلف آشنایی دارند و از مشکلات رایج و احتمالی آنها آگاه هستند، به راحتی در کمترین زمان ممکن می‌توانند مشکل آن را حل نمایند.

 

مشکلات رایجی که ممکن است برای جاروبرقی به وجود آید و آن را به تعمیر نیازمند کند چیست؟

یکی از رایج ترین اشکالات جاروبرقی این است که مشاهده کنید جاروبرقی روشن نشود. روشن نشدن جاروبرقی می‌تواند به علت عدم برق رسانی به آن یا خرابی قطعات جاروبرقی باشد. احتمال دارد دوشاخه برق جاروبرقی دچار اتصالی شده باشد یا اینکه پریز اصلی برق مشکل داشته باشد که در این صورت با رفع مشکل جعبه تقسیم یا فیوز یا تعویض دوشاخه یا سیم جاروبرقی که ممکن است به علت کشیدگی یا گره خوردگی دچار قطع جریان برق شده باشد، مشکل حل خواهد شد. کثیف بودن ذغال‌های جاروبرقی هم از دلایلی است که می‌تواند سبب روشن نشدن جاروبرقی شود که تعمیرکار می‌تواند با تعویض ذغال جاروبرقی مشکل جاروبرقی را حل کند.

اگر مکش جاروبرقی کم شود می‌تواند به دلیل خیلی پر بودن کیسه‌های زباله باشد یا اینکه فیلترهای جلوگیری از ورود گرد و غبار به موتور آن مسدود شده باشد که باید فیلترها تمیز شود یا در صورت لزوم فیلترها تعویض شود. اگر متوجه شدید که مکش جاروبرقی شما کم شده است با تماس با نمایندگی تعمیر جاروبرقی، تعمیرکار ما مشکل را تشخیص داده و حل می‌کند.

از دیگر مشکلاتی که جاروبرقی ممکن است داشته باشد این است که به دلیل استفاده مداوم خوب کار نکند، که این درست کار نکردن می‌تواند علت های زیادی چون تمام شدن زغال‌ها، سوختگی آرمیچر پس از گرم شدن آن، یا نیم‌سوز شدن کلاف‌ها باشد. که در صورت تشخیص هر کدام پس از سرویس توسط تعمیرکار متخصص تعمیرخواهد شد یا در صورت لزوم موتور جاروبرقی تعویض خواهد شد.

 

فواید اعتماد به نمایندگی تعمیر جاروبرقی سانی سرویس چیست؟

سانی سرویس یکی از بزرگترین نمایندگی‌های تعمیر جاروبرقی در تهران است که با بیش از یک دهه فعالیت، در این مدت بسیار خوش درخشیده است. تمام تکنسین و تعمیرکاران ما با گذراندن دوره‌های آموزشی و حرفه‌ای توانایی تعمیر تمام برندهای جاروبرقی را در تمام مدل‌ها دارند، به عبارتی شما با اعتماد به ما نیاز نیست که نگران این باشید که با نمایندگی مربوط به برند جاروبرقی خود تماس حاصل نمایید با اعتماد به ما همه امکانات را یکجا در اختیار خواهید داشت. پس از تماس با ما، ما نزدیک ترین تعمیرکار را به محل زندگی شما اعزام می‌کنیم تا در محل زندگی خودتان به تعمیر ماشین ظرف شویی بپردازد، شما در سریع ترین زمان ممکن در منزل خود یک تعمیرکار مجرب و حاذق را در اختیار دارید، از آنجا که تعمیرکار به تمام شرایط کار تسلط کامل دارد شما در صورت اعتماد به ما، هم در بعد زمان و هم در بحث هزینه های مالی خود صرفه جویی کرده اید چراکه ما در سریع ترین زمان ممکن تمام تلاش خود را برای تعمیر قطعات و نه تعویض نها خواهیم گذاشت.

علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه، با اعتماد به نمایندگی تعمیر جاروبرقی سانی سرویس شاهد خواهید بود که تمامی مراحل تعمیر در منزل خودتان انجام خواهد شد بی آنکه جاروبرقی از محل خارج شود، اگر قطعه ای از جاروبرقی هم نیاز به تعویض یا تعمیر داشت، تنها همان قطعه به شرکت جهت بررسی منتقل می‌شود و سپس جهت تکمیل امر تعمیر بازگردانده می‌شود.

برای رفاه حال مشتریان عزیزان ساکن تهران و رعایت اصل مشتری مدار، هزینه‌های تعمیرات جاروبرقی ما بسیار منصفانه تر از هزینه‌های اعلام شده از سوی انواع رقبایمان و برابر با قیمت‌های تعیین شده از سوی نهادهای نظارتی است، لذا شما با اعتماد به ما برای تعمیر دستگاه خود هزینه بسیار معقول و کمتری را نسبت به سایر رقبایمان پرداخت خواهید کرد. بدیهی است که نمایندگی تعمیر جاروبرقی سانی سرویس قدر اعتماد مشتریان خود راه می‌داند و برای جبران این اعتماد بهترین خدمات را برای جلب رضایت آنان ارائه می‌دهد. برای دریافت خدمات با کیفیت ما می‌توانید هم اکنون تلفن را بردارید و با با شماره‌های 77284211 و 44730247 و یا با شماره تماس 09022261398 تماس حاصل نمایید و خدمات با کیفیت ما را دریافت و خود شاهد بالابودن این خدمات باشید.

 

Enter your keyword